default logo

Fietsmodus

fietsmodus

WAAROM FIETSMODUS?
Jij In het verkeer heb je al je aandacht nodig, want een ongeluk zit in een klein hoekje. Tenminste; klein? Uit onderzoek blijkt dat bijna een vijfde van de verkeersongevallen met scholieren plaatsvindt vanwege afleiding door die telefoon. Zet je telefoon daarom in Fietsmodus: minder kans op een ongeluk, meer kans op prijzen!

HOE WERKT FIETSMODUS?
In Fietsmodus ga je een stuk veiliger door het verkeer. Zet de app aan en maak tijdens het fietsen geen gebruik van je mobieltje. Hoe langer je van je telefoon weet af te blijven, hoe meer punten je verzamelt. Daarmee maak je kans op mooie prijzen.

WAT KUN JE WINNEN?
Een heleboel! Van bioscoopkaartjes tot toffe fietsen en tickets voor The Voice of Holland. Zodra je onze school invult in de app, battle je tegen andere scholen om de hoofdprijs: 538 XXL DJ’s on tour!
Hoe meer leerlingen in Fietsmodus fietsen, hoe meer punten onze school spaart. Dus vraag of iedereen meedoet en dan winnen we dit epische schoolfeest!

Waar wacht je nog op? Download de app via de App Store of Google Play.

Punten sparen voor onze school kan tot en met 27 november. Kijk voor meer info en de actievoorwaarden op fietsmodus.nl.